Logo

Prvenstvo Hrvatske 2018 - SP Težinsko (mlađe kategorije)

Vrijeme utrke: 3. Studeni, 9:00

Prijave otvorene do: 3. Studeni, 9:00
Napomena: Odjave su onemogućene za ovu utrku.

Dodatne informacije

Prijavljeni natjecatelji (119)

Mjesto Bodovi Startni Broj Natjecatelj Klub Q1 RQ1 Q2 RQ2 RQ QRank RF PLF FTime
MLAĐE CICIBANKE
1 100 102
🇭🇷
Lara Uljević
SPK Marulianus TOP 4.5 TOP 4.5 4.5 4.5 TOP 1 1:25:30
2 80 107
🇭🇷
Tonka Jožinec
SPK Fothia TOP 4.5 TOP 4.5 4.5 4.5 25 2 2:25:83
3 65 105
🇭🇷
Antea Đipalo
SPK Marulianus TOP 4.5 TOP 4.5 4.5 4.5 24 4.0 1:06:70
4 55 101
🇭🇷
Elena Juračić
SPK Marulianus TOP 4.5 TOP 4.5 4.5 4.5 24 4.0 3:27:25
5 51 104
🇭🇷
Viktorija Biočić
SPK Fothia TOP 4.5 TOP 4.5 4.5 4.5 24 4.0 4:02:82
6 47 108
🇭🇷
Anja Gospodnetić
SPK Marulianus TOP 4.5 TOP 4.5 4.5 4.5 23 6 57:56
7 43 103
🇭🇷
Nea Gržetić
SPK Fothia TOP 4.5 TOP 4.5 4.5 4.5 14 7 1:12:54
8 40 106
🇭🇷
Tamara Čizmić
HPD Mosor TOP 4.5 TOP 4.5 4.5 4.5 12 8 1:12:85
9 37 109
🇭🇷
Lara Amižić
SPK Marulianus 18 9 11 9 9.0 9
MLAĐI CICIBANI
1 100 207
🇭🇷
Niko Uhač
SPK OnSight TOP 2.0 TOP 3.5 2.65 2.0 TOP 1 1:34:43
2 80 208
🇭🇷
Rok Borković Šipić
SPK Fothia TOP 2.0 TOP 3.5 2.65 2.0 23+ 2 1:10:70
3 65 201
🇭🇷
Matej Žižić
SPK Lapis TOP 2.0 TOP 3.5 2.65 2.0 7 3 20:63
4 55 203
🇭🇷
Bartol Vlahović
SPK Fothia 19+ 4 TOP 3.5 3.74 4
5 51 210
🇭🇷
Malik Matika
SPK Hiperaktiv 12+ 7 TOP 3.5 4.95 5
6 47 209
🇭🇷
Natan Zović
SPK Hiperaktiv 11 8 TOP 3.5 5.29 6
7 43 206
🇭🇷
Luka Matejić
SPK Lapis 17 5 23+ 7.5 6.12 7
8 40 202
🇭🇷
Arian Crevatin
SPK Muntravo 14 6 23+ 7.5 6.71 8
9 37 211
🇭🇷
Ivo Prkut
SPK Lapis 9 9 15+ 9 9.0 9
10 34 205
🇭🇷
Duje Cvitanić
SPK Lapis 1 10 5+ 10 10.0 10
CICIBANKE
1 100 317
🇭🇷
Ljubica Kuvačić
HPD Mosor TOP 4.0 TOP 5.5 4.69 3.5 TOP 3.5 0:47:59
2 80 307
🇭🇷
Lorena Drenški
SPK Durango TOP 4.0 TOP 5.5 4.69 3.5 TOP 3.5 0:55:49
3 65 321
🇭🇷
Marta Latinac
SPK Fothia TOP 4.0 TOP 5.5 4.69 3.5 TOP 3.5 0:56:75
4 55 312
🇭🇷
Mara Matutinović
SPK Marulianus TOP 4.0 TOP 5.5 4.69 3.5 TOP 3.5 0:59:45
5 51 306
🇭🇷
Tonka Šimić
SPK Durango TOP 4.0 TOP 5.5 4.69 3.5 TOP 3.5 1:05:14
6 47 304
🇭🇷
Ema Buzov
SPK Marulianus TOP 4.0 TOP 5.5 4.69 3.5 TOP 3.5 2:03:73
7 43 316
🇭🇷
Priska Pristaš
SPK Fothia TOP 4.0 23 12.5 7.07 7
8 40 322
🇭🇷
Ana Mišan
SPK OnSight 14+ 9.5 TOP 5.5 7.23 8
9 37 309
🇭🇷
Leona Ćosić
SPK Marulianus 14 14.0 TOP 5.5 8.77 10.0
9 37 318
🇭🇷
Jana Vrdoljak
SPK Durango 14 14.0 TOP 5.5 8.77 10.0
9 37 314
🇭🇷
Nika Lozar
SPK Marulianus 14 14.0 TOP 5.5 8.77 10.0
12 28 305
🇭🇷
Naja Petrović
SPK Marulianus 15 8 23 12.5 10.0 12
13 26 310
🇭🇷
Ana Jakovina
SPK Lapis 14+ 9.5 23+ 11 10.22 13
14 24 302
🇭🇷
Mia Damjanović
SPK Fothia 14 14.0 22+ 14.5 14.25 14.5
14 24 311
🇭🇷
Ana Jurak
SPK Durango 14 14.0 22+ 14.5 14.25 14.5
16 20 301
🇭🇷
Rita Musa
HPD Mosor 14 14.0 18+ 16 14.97 16
17 18 308
🇭🇷
Vanda Šimac
SPK Durango 14 14.0 18 18.0 15.87 17
18 16 315
🇭🇷
Haja Eliana Bučić
SPK Marulianus 13+ 18 18 18.0 18.0 18
19 14 319
🇭🇷
Margita Buljan
SPK Marulianus 13 19.5 18 18.0 18.73 19
20 12 303
🇭🇷
Petra Barbieri
SPK Muntravo 13 19.5 17 20 19.75 20
21 10 320
🇭🇷
Emili Rajić
HPD Mosor 10+ 21 14 21 21.0 21
22 9 323
🇭🇷
Cvita Šuta
HPD Mosor 9+ 22 10+ 22 22.0 22
CICIBANI
1 100 412
🇭🇷
Darian Duka
SPK Marulianus TOP 7.0 TOP 3.0 4.58 1.5 TOP 1.5 0:53:17
2 80 415
🇭🇷
Petar Baković
PD Paklenica TOP 7.0 TOP 3.0 4.58 1.5 TOP 1.5 1:09:30
3 65 403
🇭🇷
Bartol Šimunković
SPK Durango TOP 7.0 16 6 6.48 3
4 55 409
🇭🇷
Šimun Vukadinović
SPK Fothia 20 14.5 TOP 3.0 6.6 4.5
4 55 401
🇭🇷
David Sloković
SPK Hiperaktiv 20 14.5 TOP 3.0 6.6 4.5
6 47 410
🇭🇷
Mihael Pal
SPK Fothia 10 17.5 TOP 3.0 7.25 6
7 43 413
🇭🇷
Gabrijel Žic
SPK Lapis TOP 7.0 14+ 9.0 7.94 9.0
7 43 417
🇭🇷
Petar Zidarić
SPK OnSight TOP 7.0 14+ 9.0 7.94 9.0
7 43 408
🇭🇷
Bartol Horvat
SPK Fothia TOP 7.0 14+ 9.0 7.94 9.0
7 43 411
🇭🇷
Lucijan Puljek
SPK Fothia TOP 7.0 14+ 9.0 7.94 9.0
7 43 402
🇭🇷
Noa Tvrdeić
HPD Mosor TOP 7.0 14+ 9.0 7.94 9.0
12 28 414
🇭🇷
Bartul Đapić
SPK Marulianus TOP 7.0 14 12.5 9.35 12.5
12 28 404
🇭🇷
Bepo Damjanić
HPD Mosor TOP 7.0 14 12.5 9.35 12.5
14 24 407
🇭🇷
Niko Jurić
SPK Marulianus TOP 7.0 13+ 14.5 10.07 14.5
14 24 406
🇭🇷
Noa Cvijanović
SPK Hiperaktiv TOP 7.0 13+ 14.5 10.07 14.5
16 20 405
🇭🇷
Vito Pantar
SPK Fothia TOP 7.0 10+ 16 10.58 16
17 18 416
🇭🇷
Ian Perhat
SPK Muntravo 12 16 9+ 17.5 16.73 17
18 16 418
🇭🇷
Lucijan Ćosić
HPD Mosor 10 17.5 9+ 17.5 17.5 18
MLAĐE KADETKINJE
1 100 507
🇭🇷
Lena Opačić
SPK Fothia TOP 2.5 TOP 2.0 2.24 2.0 8+ 1 00:31:20
2 80 502
🇭🇷
Dora Kapović
SPK Fothia TOP 2.5 TOP 2.0 2.24 2.0 6+ 2 0:41:17
3 65 508
🇭🇷
Petra Brkić
SPK Marulianus TOP 2.5 TOP 2.0 2.24 2.0 1+ 3 0:10:64
4 55 506
🇭🇷
Lena Roglić
SPK Marulianus TOP 2.5 8+ 6.5 4.03 4
5 51 509
🇭🇷
Klara Čotić
HPD Mosor 13 5 14 4 4.47 5
6 47 503
🇭🇷
Leda Antunović
SPK Marulianus 12+ 6 8+ 6.5 6.24 6
7 43 504
🇭🇷
Tamara Rajić
HPD Mosor 12 7.5 8+ 6.5 6.98 7.5
7 43 501
🇭🇷
Adriana Čipčić
SPK Marulianus 12 7.5 8+ 6.5 6.98 7.5
9 37 505
🇭🇷
Noa Macinić
SPK Hiperaktiv 8+ 9 8 9 9.0 9
MLAĐI KADETI
1 100 601
🇭🇷
Lovre Čulić
HPD Mosor TOP 2.0 TOP 2.0 2.0 1
2 80 611
🇭🇷
David Radovčić
SPK OnSight TOP 2.0 6+ 4 2.83 2
3 65 605
🇭🇷
Bono Ćosić
SPK Marulianus 9+ 5.5 TOP 2.0 3.32 3.5
3 65 604
🇭🇷
Gabriel Ramljak
SPK Hiperaktiv 9+ 5.5 TOP 2.0 3.32 3.5
5 51 609
🇭🇷
Lari Pletikos
SPK OnSight TOP 2.0 4+ 9.0 4.24 5
6 47 610
🇭🇷
Matija Vrh
SPK Hiperaktiv 9+ 5.5 6 5 5.24 6
7 43 602
🇭🇷
Luka Madecki
SPK Durango 9+ 5.5 5 6.5 5.98 7
8 40 606
🇭🇷
Anton Jurman
SPK Hiperaktiv 5 9 5 6.5 7.65 8
9 37 608
🇭🇷
Vito Uhač
SPK OnSight 9 8 4+ 9.0 8.49 9
10 34 607
🇭🇷
David Roko Šegvić
HPD Mosor 4 10 4+ 9.0 9.49 10
11 31 603
🇭🇷
Martin Šikić
SPK Lapis 3+ 11 2+ 11 11.0 11
KADETKINJE
1 100 714
🇭🇷
Eni Malenica
SPK Marulianus TOP 2.5 TOP 3.0 2.74 1.5 17+ 1.5 1:14:70
2 80 706
🇭🇷
Lana Bakić
SPK Fothia TOP 2.5 TOP 3.0 2.74 1.5 17+ 1.5 1:55:17
3 65 710
🇭🇷
Anja Santini Mikulić
PD Dubovac TOP 2.5 23 6 3.87 3
4 55 701
🇭🇷
Marjeta Smoje
HPD Mosor 20 5.5 TOP 3.0 4.06 4
5 51 705
🇭🇷
Lana Keč
SPK Marulianus TOP 2.5 16+ 7 4.18 5
6 47 704
🇭🇷
Karla Zrinski
SPK Fothia 19+ 7.5 TOP 3.0 4.74 6
7 43 709
🇭🇷
Hana Sambolić
SPK Fothia 13+ 12.0 TOP 3.0 6.0 7
8 40 713
🇭🇷
Sara Lanča
SPK Hiperaktiv 20 5.5 13 9 7.04 8
9 37 703
🇭🇷
Hana Lujić
SPK Marulianus 19+ 7.5 13+ 8 7.75 9
10 34 708
🇭🇷
Luce Bukarica
SPK Marulianus 15 9.5 8+ 11.5 10.45 10.5
10 34 711
🇭🇷
Klara Steffen Zanchi
SPK Marulianus 15 9.5 8+ 11.5 10.45 10.5
12 28 702
🇭🇷
Zara Marunčić
SPK Marulianus 13+ 12.0 9 10 10.95 12
13 26 707
🇭🇷
Jana Blašković
SPK OnSight 13+ 12.0 3+ 13 12.49 13
KADETI
1 100 806
🇭🇷
Jan Mišić
SPK Fothia 20+ 1 22+ 1 1.0 1
2 80 803
🇭🇷
Deni Ušić
SPK OnSight 19+ 2 12+ 2 2.0 2
3 65 801
🇭🇷
Blaž Škrgatić
SPK Fothia 15+ 3 8+ 4 3.46 3.5
3 65 809
🇭🇷
Vito Matković
SPK Fothia 13+ 4 9+ 3 3.46 3.5
5 51 808
🇭🇷
Toma Zlodre
SPK Marulianus 13 5 8 5.5 5.24 5
6 47 802
🇭🇷
Pavo Grgurić
SPK Fothia 10 6 8 5.5 5.74 6
STARIJE KADETKINJE
1 100 903
🇭🇷
Lara Kmoch
SPK Fothia TOP 2.0 30+ 1 1.41 1
2 80 902
🇭🇷
Lucija Brkić
SPK RirockClimbing TOP 2.0 28+ 2 2.0 2
3 65 905
🇭🇷
Petra Čulić
HPD Mosor TOP 2.0 19+ 3 2.45 3
4 55 907
🇭🇷
Sara Zrinić
SPK OnSight 19 4 9 4 4.0 4
5 51 906
🇭🇷
Anđelina Alerić
SPK Fothia 13+ 5.5 7 5 5.24 5
6 47 904
🇭🇷
Tonka Tudor
SPK Marulianus 13+ 5.5 6 6 5.74 6
7 43 901
🇭🇷
Ela Keč
SPK Marulianus 9+ 7 3+ 7 7.0 7
STARIJI KADETI
1 100 1005
🇭🇷
Filip Kurtović
SPK OnSight TOP 1.5 27+ 1 1.22 1
2 80 1006
🇭🇷
Niko Rimac
SPK Marulianus TOP 1.5 26+ 2 1.73 2
3 65 1001
🇭🇷
Roko Čačija
SPK Marulianus 20+ 3 25+ 3 3.0 3
4 55 1003
🇭🇷
Luka Žufić
SPK OnSight 18+ 4 20 4 4.0 4
5 51 1002
🇭🇷
Jurica Vuković
SPK Hiperaktiv 18 5 9 5 5.0 5
6 47 1007
🇭🇷
Vilim Jančijev
SPK Fothia 15 6 6 7 6.48 6.5
6 47 1004
🇭🇷
Ante Ramljak
SPK Marulianus 13+ 7 7+ 6 6.48 6.5
JUNIORKE
1 100 1102
🇭🇷
Vana Piccini
SPK Marulianus 25 1 26 1 1.0 1
2 80 1101
🇭🇷
Pia Čuljak
SPK Fothia 24+ 2 18+ 2 2.0 2
JUNIORI
1 100 1204
🇭🇷
Mikula Bašić
SPK Marulianus 25+ 1 21+ 1 1.0 1
2 80 1202
🇭🇷
Vid Morović
PD Paklenica 14 2 11 3.5 2.65 2
3 65 1201
🇭🇷
Toma Keč
SPK Marulianus 7 4 11+ 2 2.83 3
4 55 1203
🇭🇷
Lukas Grbac Lacković
SPK Fothia 7+ 3 11 3.5 3.24 4
STARIJE JUNIORKE
1 100 1301
🇭🇷
Kasija Rnjak
HPD Mosor 7+ 1 13 1 1.0 1
STARIJI JUNIORI