Logo

7. Uspon do zvijezda "Spaljena zemlja"

Vrijeme utrke: 19. Kolovoz 2017. 17:00

Natjecatelji

97 Ukupno 90 Završilo 6 Nije završio 97 Nije prisustvovao

Mjesto
Startni broj
Ime i Prezime
Klub
Vrijeme
Zaostatak
-20 (11) expand_more expand_less
1
Meridiana Kamen Team
0:54:27
2
BBK Orlov krug
1:00:18
+ 0:05:51
3
BK Kamešnica
1:05:15
+ 0:10:48
4
BK Faust Vrančić
1:05:27
+ 0:11:00
5
BK Barkan
1:06:34
+ 0:12:07
6
BK Aks
1:06:55
+ 0:12:28
7
Individual
1:09:14
+ 0:14:47
8
BBK Orlov krug
1:13:40
+ 0:19:13
9
BK Marjan
1:18:27
+ 0:24:00
Individual
DNF
- -
BK Kamešnica
DNF
- -
20-30 (15) expand_more expand_less
1
BBK Orlov krug
0:51:14
2
BK Adrion Oros
0:57:23
+ 0:06:09
3
BK Timun
0:57:27
+ 0:06:13
4
BK Aks
1:04:32
+ 0:13:18
5
BK Primošten
1:05:40
+ 0:14:26
6
BK Adrion Oros
1:07:56
+ 0:16:42
7
Individual
1:16:18
+ 0:25:04
8
Individual
1:17:45
+ 0:26:31
9
BK OSI Bosut Vinkovci
1:18:13
+ 0:26:59
10
BK Vitez
1:18:30
+ 0:27:16
11
Individual
1:33:35
+ 0:42:21
12
BK Barkan
1:42:31
+ 0:51:17
13
Individual
1:43:37
+ 0:52:23
14
Individual
2:00:10
+ 1:08:56
15
Individual
2:04:54
+ 1:13:40
30-40 (26) expand_more expand_less
1
BBK Orlov krug
0:52:22
2
BK Kairos
0:55:15
+ 0:02:53
3
BK Marjan
0:55:32
+ 0:03:10
4
BK Aks
0:57:35
+ 0:05:13
5
BK Široki
0:59:01
+ 0:06:39
6
BK Primošten
1:04:12
+ 0:11:50
7
BBK Orlov krug
1:06:04
+ 0:13:42
8
BK Vlaji Sinj
1:07:42
+ 0:15:20
9
BK Mostar
1:09:40
+ 0:17:18
10
BK NoSTress
1:09:51
+ 0:17:29
11
BBK Faros
1:16:16
+ 0:23:54
12
BK Timun
1:18:51
+ 0:26:29
13
Individual
1:19:59
+ 0:27:37
14
Individual
1:20:04
+ 0:27:42
15
BK Aks
1:21:37
+ 0:29:15
16
Individual
1:24:12
+ 0:31:50
17
BBK Faros
1:26:48
+ 0:34:26
18
BK Kairos
1:27:01
+ 0:34:39
19
Individual
1:32:09
+ 0:39:47
20
Individual
1:32:12
+ 0:39:50
21
Individual
1:33:52
+ 0:41:30
22
BK Timun
1:35:12
+ 0:42:50
23
Individual
1:43:16
+ 0:50:54
24
Individual
1:44:31
+ 0:52:09
25
BBK Faros
2:00:02
+ 1:07:40
26
Individual
2:04:10
+ 1:11:48
40-50 (28) expand_more expand_less
1
BBK Orlov krug
0:58:22
2
BK Faust Vrančić
0:59:14
+ 0:00:52
3
BK Drinovci - BIH
1:00:37
+ 0:02:15
4
Individual
1:03:39
+ 0:05:17
5
Individual
1:08:26
+ 0:10:04
6
BK Kairos
1:11:16
+ 0:12:54
7
BK Timun
1:12:49
+ 0:14:27
8
BBK Faros
1:13:09
+ 0:14:47
9
DBD Potepuh
1:19:41
+ 0:21:19
10
BK Mostar
1:20:34
+ 0:22:12
11
BK Posedarje
1:24:21
+ 0:25:59
12
Individual
1:24:41
+ 0:26:19
13
Individual
1:25:17
+ 0:26:55
14
BK Faust Vrančić
1:27:40
+ 0:29:18
15
BK NoSTress
1:30:46
+ 0:32:24
16
BK Fortica
1:31:31
+ 0:33:09
17
Individual
1:32:43
+ 0:34:21
18
Individual
1:34:14
+ 0:35:52
19
TK Split
1:35:57
+ 0:37:35
20
BK Metković
1:39:07
+ 0:40:45
21
Individual
1:40:26
+ 0:42:04
22
BK Faust Vrančić
1:42:17
+ 0:43:55
23
Individual
1:43:18
+ 0:44:56
24
BK Timun
1:50:43
+ 0:52:21
25
BK Timun
2:23:19
+ 1:24:57
26
Individual
2:23:25
+ 1:25:03
Individual
DNF
- -
SLK Hvar
DNF
- -
50+ (13) expand_more expand_less
1
BK Marjan
1:05:33
2
BK Marjan
1:06:19
+ 0:00:46
3
BBK Faros
1:11:53
+ 0:06:20
4
BK Faust Vrančić
1:14:13
+ 0:08:40
5
BBK Faros
1:21:50
+ 0:16:17
6
BK Ciklus
1:22:42
+ 0:17:09
7
Individual
1:22:55
+ 0:17:22
8
Individual
1:34:57
+ 0:29:24
9
Individual
1:36:26
+ 0:30:53
10
BBK Pakoštane
1:41:48
+ 0:36:15
BK Pedala Split*
DNF
- -
BBK Faros
DNF
- -
BBK Faros
Prijavljen
- -
ZENE (4) expand_more expand_less
1
BK Mostar
1:11:55
2
BK Kairos
1:22:20
+ 0:10:25
3
BK Timun
1:36:37
+ 0:24:42
4
Individual
1:37:43
+ 0:25:48