Logo

Polumaraton Nin - Zadar

Vrijeme utrke: 17. Studeni 2018. 11:01

location_on Lokacija utrke

Natjecatelji

285 Ukupno 236 Završilo 1 Diskvalificiran 1 Nije startao

Mjesto
Bodovi
Startni broj
Ime i Prezime
Klub
Vrijeme
Zaostatak
JUNIORI (M): 18-19 G.(1999.-2000.) (0) expand_more expand_less
JUNIORKE (Ž): 18-19 G.(1999.-2000.) (0) expand_more expand_less
SENIORI (M): 20–35 G.(1983.-1998.) (63) expand_more expand_less
1
209.0 (54.0 + 155.0)
1311
Banja Luka Running Club
1:13:23
2
207.0 (53.0 + 154.0)
1305
AK Žumberak
1:15:38
+ 0:02:15
3
205.0 (52.0 + 153.0)
1309
Banja Luka Running Club
1:16:41
+ 0:03:18
4
202.0 (51.0 + 151.0)
1224
AK Rudolf Perešin
1:18:50
+ 0:05:27
5
200.0 (50.0 + 150.0)
1078
Team RunZadar
1:21:26
+ 0:08:03
6
198.0 (49.0 + 149.0)
1042
AK Rudolf Perešin
1:21:35
+ 0:08:12
7
196.0 (48.0 + 148.0)
1099
TK Marathon 95
1:23:20
+ 0:09:57
8
194.0 (47.0 + 147.0)
1133
Banja Luka Running Club
1:23:48
+ 0:10:25
9
190.0 (46.0 + 144.0)
1217
MK Festina Lente
1:24:27
+ 0:11:04
10
188.0 (45.0 + 143.0)
1127
AK Sisak
1:24:34
+ 0:11:11
11
186.0 (44.0 + 142.0)
1090
AK Sisak
1:24:38
+ 0:11:15
12
184.0 (43.0 + 141.0)
1234
Individual
1:25:07
+ 0:11:44
13
179.0 (42.0 + 137.0)
1312
AŠK Rogovo
1:28:27
+ 0:15:04
14
176.0 (41.0 + 135.0)
1098
Individual
1:31:34
+ 0:18:11
15
172.0 (40.0 + 132.0)
1047
Individual
1:32:02
+ 0:18:39
16
167.0 (39.0 + 128.0)
1058
TK TNT
1:32:20
+ 0:18:57
17
164.0 (38.0 + 126.0)
1166
AK Sisak
1:33:01
+ 0:19:38
18
158.0 (37.0 + 121.0)
1225
Individual
1:34:43
+ 0:21:20
19
154.0 (36.0 + 118.0)
1221
AK Pakoštane
1:35:48
+ 0:22:25
20
151.0 (35.0 + 116.0)
1061
AK Moslavina u pokretu
1:36:18
+ 0:22:55
21
147.0 (34.0 + 113.0)
1028
Individual
1:36:47
+ 0:23:24
22
144.0 (33.0 + 111.0)
1253
MK Festina Lente
1:37:17
+ 0:23:54
23
141.0 (32.0 + 109.0)
1290
Individual
1:37:38
+ 0:24:15
24
138.0 (31.0 + 107.0)
1154
Individual
1:37:54
+ 0:24:31
25
135.0 (30.0 + 105.0)
1052
AK Martin Dugo Selo
1:38:45
+ 0:25:22
26
132.0 (29.0 + 103.0)
1063
AK Sisak
1:40:28
+ 0:27:05
27
125.0 (28.0 + 97.0)
1067
K. K. Zaglav Dugi otok
1:42:10
+ 0:28:47
28
119.0 (27.0 + 92.0)
1302
Individual
1:42:33
+ 0:29:10
29
117.0 (26.0 + 91.0)
1038
AK Perpetuum mobile
1:42:35
+ 0:29:12
30
113.0 (25.0 + 88.0)
1122
Individual
1:44:13
+ 0:30:50
31
109.0 (24.0 + 85.0)
1143
AK Vrbovec
1:44:29
+ 0:31:06
32
97.0 (23.0 + 74.0)
1068
Individual
1:46:51
+ 0:33:28
33
95.0 (22.0 + 73.0)
1142
TK Zadar
1:47:14
+ 0:33:51
34
89.0 (21.0 + 68.0)
1293
TK TNT
1:48:55
+ 0:35:32
35
84.0 (20.0 + 64.0)
1288
Individual
1:50:20
+ 0:36:57
36
82.0 (19.0 + 63.0)
1060
AK Vrbovec
1:50:32
+ 0:37:09
37
68.0 (18.0 + 50.0)
1304
Individual
1:51:30
+ 0:38:07
38
65.0 (17.0 + 48.0)
1124
TK TNT
1:51:43
+ 0:38:20
39
62.0 (16.0 + 46.0)
1118
Individual
1:52:25
+ 0:39:02
40
58.0 (15.0 + 43.0)
1102
AK Vrbovec
1:54:02
+ 0:40:39
41
54.0 (14.0 + 40.0)
1059
TK Zadar
1:54:52
+ 0:41:29
42
48.0 (13.0 + 35.0)
1250
TK TNT
1:55:59
+ 0:42:36
43
45.0 (12.0 + 33.0)
1222
Individual
1:56:23
+ 0:43:00
44
43.0 (11.0 + 32.0)
1114
Individual
1:56:35
+ 0:43:12
45
41.0 (10.0 + 31.0)
1233
Team RunZadar
1:57:10
+ 0:43:47
46
39.0 (9.0 + 30.0)
1289
Individual
1:57:22
+ 0:43:59
47
37.0 (8.0 + 29.0)
1135
Individual
1:57:51
+ 0:44:28
48
35.0 (7.0 + 28.0)
1299
TK Šibenik
1:58:23
+ 0:45:00
49
31.0 (6.0 + 25.0)
1064
AK Moslavina u pokretu
2:01:37
+ 0:48:14
50
29.0 (5.0 + 24.0)
1301
HPD Mosor
2:01:52
+ 0:48:29
51
25.0 (4.0 + 21.0)
1132
TK TNT
2:02:37
+ 0:49:14
52
21.0 (3.0 + 18.0)
1251
Running Team Split
2:03:42
+ 0:50:19
53
8.0 (2.0 + 6.0)
1062
AK Alojzije Stepinac
2:13:27
+ 1:00:04
54
4.0 (1.0 + 3.0)
1039
Team RunZadar
2:23:55
+ 1:10:32
0 ( + )
1130
Vespa klub Zadar
Prijavljen
- -
0 ( + )
1141
Individual
Prijavljen
- -
0 ( + )
1079
Individual
Prijavljen
- -
0 ( + )
1169
Individual
Prijavljen
- -
0 ( + )
1193
Individual
Prijavljen
- -
0 ( + )
1194
AK Perpetuum mobile
Prijavljen
- -
0 ( + )
1220
Running Team Split
Prijavljen
- -
0 ( + )
1223
TK TNT
Prijavljen
- -
0 ( + )
1295
SPK Marulianus
Prijavljen
- -
SENIORKE (Ž): 20–35 G.(1983.-1998.) (47) expand_more expand_less
1
117.0 (35.0 + 82.0)
1191
AK Moslavina u pokretu
1:23:23
2
115.0 (34.0 + 81.0)
1322
AK Dubrovinik
1:26:20
+ 0:02:57
3
111.0 (33.0 + 78.0)
1048
MK Festina Lente
1:39:30
+ 0:16:07
4
105.0 (32.0 + 73.0)
1036
TK TNT
1:45:38
+ 0:22:15
5
103.0 (31.0 + 72.0)
1096
HPD Mosor
1:47:06
+ 0:23:43
6
101.0 (30.0 + 71.0)
1249
Individual
1:48:56
+ 0:25:33
7
96.0 (29.0 + 67.0)
1195
TK TNT
1:51:01
+ 0:27:38
8
94.0 (28.0 + 66.0)
1077
Team RunZadar
1:51:12
+ 0:27:49
9
92.0 (27.0 + 65.0)
1049
MK Festina Lente
1:51:38
+ 0:28:15
10
90.0 (26.0 + 64.0)
1170
AK Glina
1:52:06
+ 0:28:43
11
87.0 (25.0 + 62.0)
1235
Individual
1:52:37
+ 0:29:14
12
84.0 (24.0 + 60.0)
1057
TK TNT
1:53:33
+ 0:30:10
13
82.0 (23.0 + 59.0)
1056
Team RunZadar
1:54:15
+ 0:30:52
14
80.0 (22.0 + 58.0)
1055
TK Marathon 95
1:54:45
+ 0:31:22
15
73.0 (21.0 + 52.0)
1115
Individual
1:56:34
+ 0:33:11
16
71.0 (20.0 + 51.0)
1105
Individual
1:56:39
+ 0:33:16
17
69.0 (19.0 + 50.0)
1085
Individual
1:56:46
+ 0:33:23
18
58.0 (18.0 + 40.0)
1196
Running Team Split
2:03:39
+ 0:40:16
19
52.0 (17.0 + 35.0)
1156
Individual
2:05:16
+ 0:41:53
20
50.0 (16.0 + 34.0)
1228
Individual
2:05:31
+ 0:42:08
21
48.0 (15.0 + 33.0)
1254
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
2:05:32
+ 0:42:09
22
44.0 (14.0 + 30.0)
1119
AK Martin Dugo Selo
2:07:19
+ 0:43:56
23
42.0 (13.0 + 29.0)
1245
Individual
2:08:11
+ 0:44:48
24
36.0 (12.0 + 24.0)
1149
Individual
2:09:44
+ 0:46:21
25
33.0 (11.0 + 22.0)
1097
Team RunZadar
2:10:18
+ 0:46:55
26
31.0 (10.0 + 21.0)
1086
AK Perpetuum mobile
2:10:43
+ 0:47:20
27
29.0 (9.0 + 20.0)
1171
Škola trčanja Zadar
2:11:04
+ 0:47:41
28
23.0 (8.0 + 15.0)
1134
TK Marathon 95
2:13:51
+ 0:50:28
29
20.0 (7.0 + 13.0)
1308
Banja Luka Running Club
2:14:57
+ 0:51:34
30
17.0 (6.0 + 11.0)
1227
Individual
2:15:09
+ 0:51:46
31
15.0 (5.0 + 10.0)
1208
TK Šibenik
2:18:27
+ 0:55:04
32
12.0 (4.0 + 8.0)
1108
TK TNT
2:19:46
+ 0:56:23
33
6.0 (3.0 + 3.0)
1229
SRU Galera
2:36:27
+ 1:13:04
34
4.0 (2.0 + 2.0)
1148
AK Vrbovec
2:37:01
+ 1:13:38
35
2.0 (1.0 + 1.0)
1054
Individual
2:37:49
+ 1:14:26
0 ( + )
1066
TK TNT
DNS
- -
0 ( + )
1050
TK TNT
Prijavljena
- -
0 ( + )
1053
TK TNT
Prijavljena
- -
0 ( + )
1189
Individual
Prijavljena
- -
0 ( + )
1200
AK Svetice
Prijavljena
- -
0 ( + )
1207
AK Sljeme
Prijavljena
- -
0 ( + )
1219
AK Sljeme
Prijavljena
- -
0 ( + )
1252
Škola trčanja Zadar
Prijavljena
- -
0 ( + )
1255
AK Perpetuum mobile
Prijavljena
- -
0 ( + )
1307
Banja Luka Running Club
Prijavljena
- -
0 ( + )
1131
Individual
Prijavljena
- -
0 ( + )
1314
PVSK - HUN
Prijavljena
- -
VETERANI (M): 36–40 G.(1978.-1982.) (29) expand_more expand_less
1
170.0 (24.0 + 146.0)
1316
AK Rudolf Perešin
1:24:14
2
168.0 (23.0 + 145.0)
1315
PSN Zrt - HUN
1:24:15
+ 0:00:01
3
152.0 (22.0 + 130.0)
1044
MK Marjan
1:32:09
+ 0:07:55
4
146.0 (21.0 + 125.0)
1040
AK Martin Dugo Selo
1:33:09
+ 0:08:55
5
139.0 (20.0 + 119.0)
1043
TK Marathon 95
1:35:23
+ 0:11:09
6
136.0 (19.0 + 117.0)
1173
MK Festina Lente
1:36:14
+ 0:12:00
7
133.0 (18.0 + 115.0)
1310
Banja Luka Running Club
1:36:28
+ 0:12:14
8
127.0 (17.0 + 110.0)
1230
AK Maximvs
1:37:26
+ 0:13:12
9
122.0 (16.0 + 106.0)
1320
MK Festina Lente
1:38:21
+ 0:14:07
10
119.0 (15.0 + 104.0)
1037
TK Zadar
1:40:04
+ 0:15:50
11
112.0 (14.0 + 98.0)
1121
MK Festina Lente
1:41:55
+ 0:17:41
12
109.0 (13.0 + 96.0)
1306
Individual
1:42:17
+ 0:18:03
13
96.0 (12.0 + 84.0)
1298
BK Fortica
1:44:38
+ 0:20:24
14
94.0 (11.0 + 83.0)
1157
Individual
1:45:23
+ 0:21:09
15
91.0 (10.0 + 81.0)
1187
AK Glina
1:45:42
+ 0:21:28
16
85.0 (9.0 + 76.0)
1150
AK Puls Tomislavgrad
1:46:31
+ 0:22:17
17
66.0 (8.0 + 58.0)
1256
Individual
1:51:02
+ 0:26:48
18
64.0 (7.0 + 57.0)
1198
TK TNT
1:51:05
+ 0:26:51
19
55.0 (6.0 + 49.0)
1120
TK TNT
1:51:37
+ 0:27:23
20
44.0 (5.0 + 39.0)
1188
Individual
1:55:27
+ 0:31:13
21
40.0 (4.0 + 36.0)
1317
Team RunZadar
1:55:55
+ 0:31:41
22
13.0 (3.0 + 10.0)
1045
TK TNT
2:08:38
+ 0:44:24
23
6.0 (2.0 + 4.0)
1035
TK Jarun
2:18:38
+ 0:54:24
24
3.0 (1.0 + 2.0)
1041
Individual
2:25:11
+ 1:00:57
0 ( + )
1046
Individual
Prijavljen
- -
0 ( + )
1076
TK Petar Zrinski
Prijavljen
- -
0 ( + )
1237
AK Svetice
Prijavljen
- -
0 ( + )
1246
Individual
Prijavljen
- -
0 ( + )
1269
ASK Garešnica
Prijavljen
- -
VETERANKE (Ž): 36–40 G.(1978.-1982.) (17) expand_more expand_less
1
90.0 (15.0 + 75.0)
1199
Individual
1:42:19
2
88.0 (14.0 + 74.0)
1259
Enjoyment Maribor
1:44:32
+ 0:02:13
3
83.0 (13.0 + 70.0)
1151
Team RunZadar
1:49:54
+ 0:07:35
4
81.0 (12.0 + 69.0)
1186
AK Glina
1:50:16
+ 0:07:57
5
79.0 (11.0 + 68.0)
1104
Brooks akademija trčanja Slavko Petrović
1:50:40
+ 0:08:21
6
73.0 (10.0 + 63.0)
1209
Individual
1:52:28
+ 0:10:09
7
66.0 (9.0 + 57.0)
1164
AK Glina
1:55:01
+ 0:12:42
8
61.0 (8.0 + 53.0)
1175
AK Glina
1:56:02
+ 0:13:43
9
51.0 (7.0 + 44.0)
1238
Individual
2:01:00
+ 0:18:41
10
45.0 (6.0 + 39.0)
1100
TK TNT
2:03:46
+ 0:21:27
11
42.0 (5.0 + 37.0)
1092
Individual
2:04:14
+ 0:21:55
12
35.0 (4.0 + 31.0)
1084
AŠK Zadar Runners
2:06:50
+ 0:24:31
13
26.0 (3.0 + 23.0)
1260
2:09:45
+ 0:27:26
14
18.0 (2.0 + 16.0)
1033
AK Martin Dugo Selo
2:12:42
+ 0:30:23
15
5.0 (1.0 + 4.0)
1034
AK Martin Dugo Selo
2:36:21
+ 0:54:02
0 ( + )
1137
Individual
Prijavljena
- -
0 ( + )
1144
AK Vrbovec
Prijavljena
- -
VETERANI (M): 41–45 G.(1973.-1977.) (39) expand_more expand_less
1
187.0 (35.0 + 152.0)
1201
AK Rudolf Perešin
1:16:55
2
174.0 (34.0 + 140.0)
1231
AK Žumberak
1:25:09
+ 0:08:14
3
171.0 (33.0 + 138.0)
1106
Individual
1:25:56
+ 0:09:01
4
168.0 (32.0 + 136.0)
1239
MK Festina Lente
1:30:44
+ 0:13:49
5
165.0 (31.0 + 134.0)
1026
MK Festina Lente
1:31:48
+ 0:14:53
6
159.0 (30.0 + 129.0)
1126
Individual
1:32:19
+ 0:15:24
7
151.0 (29.0 + 122.0)
1294
Individual
1:34:36
+ 0:17:41
8
148.0 (28.0 + 120.0)
1065
MK Marjan
1:35:13
+ 0:18:18
9
141.0 (27.0 + 114.0)
1263
MK Festina Lente
1:36:45
+ 0:19:50
10
125.0 (26.0 + 99.0)
1094
Brooks akademija trčanja Slavko Petrović
1:41:46
+ 0:24:51
11
120.0 (25.0 + 95.0)
1146
TK Zadar
1:42:21
+ 0:25:26
12
118.0 (24.0 + 94.0)
1262
Individual
1:42:25
+ 0:25:30
13
113.0 (23.0 + 90.0)
1185
AK Glina
1:43:52
+ 0:26:57
14
104.0 (22.0 + 82.0)
1267
Team RunZadar
1:45:35
+ 0:28:40
15
100.0 (21.0 + 79.0)
1031
AK Sisak
1:46:04
+ 0:29:09
16
92.0 (20.0 + 72.0)
1032
Škola trčanja Zadar
1:47:41
+ 0:30:46
17
89.0 (19.0 + 70.0)
1027
Individual
1:48:16
+ 0:31:21
18
85.0 (18.0 + 67.0)
1139
Individual
1:48:57
+ 0:32:02
19
82.0 (17.0 + 65.0)
1264
Individual
1:49:20
+ 0:32:25
20
78.0 (16.0 + 62.0)
1261
TK TNT
1:50:35
+ 0:33:40
21
76.0 (15.0 + 61.0)
1070
TK TNT
1:50:49
+ 0:33:54
22
69.0 (14.0 + 55.0)
1029
TK TNT
1:51:15
+ 0:34:20
23
67.0 (13.0 + 54.0)
1165
Škola trčanja Zadar
1:51:20
+ 0:34:25
24
65.0 (12.0 + 53.0)
1286
AK Maximvs
1:51:23
+ 0:34:28
25
58.0 (11.0 + 47.0)
1266
Team RunZadar
1:52:16
+ 0:35:21
26
54.0 (10.0 + 44.0)
1025
MK Festina Lente
1:53:48
+ 0:36:53
27
51.0 (9.0 + 42.0)
1303
Individual
1:54:35
+ 0:37:40
28
46.0 (8.0 + 38.0)
1083
BK Posedarje
1:55:32
+ 0:38:37
29
41.0 (7.0 + 34.0)
1095
Škola trčanja Zadar
1:56:14
+ 0:39:19
30
32.0 (6.0 + 26.0)
1073
Individual
2:00:52
+ 0:43:57
31
28.0 (5.0 + 23.0)
1024
TK TNT
2:02:20
+ 0:45:25
32
24.0 (4.0 + 20.0)
1082
BK Zadar
2:02:41
+ 0:45:46
33
22.0 (3.0 + 19.0)
1030
Individual
2:03:19
+ 0:46:24
34
19.0 (2.0 + 17.0)
1128
Individual
2:04:03
+ 0:47:08
35
15.0 (1.0 + 14.0)
1265
2:06:28
+ 0:49:33
0 ( + )
1145
TK TNT
Prijavljen
- -
0 ( + )
1152
Individual
Prijavljen
- -
0 ( + )
1138
Individual
Prijavljen
- -
0 ( + )
1112
Individual
Prijavljen
- -
VETERANKE (Ž): 41–45 G.(1973.-1977.) (19) expand_more expand_less
1
91.0 (15.0 + 76.0)
1240
AK Novi Grad Sarajevo
1:40:20
2
75.0 (14.0 + 61.0)
1081
AŠK Zadar Runners
1:53:30
+ 0:13:10
3
68.0 (13.0 + 55.0)
1022
Individual
1:55:22
+ 0:15:02
4
66.0 (12.0 + 54.0)
1116
Individual
1:55:52
+ 0:15:32
5
60.0 (11.0 + 49.0)
1158
Individual
1:57:50
+ 0:17:30
6
58.0 (10.0 + 48.0)
1211
MK Marjan
1:57:56
+ 0:17:36
7
55.0 (9.0 + 46.0)
1212
Banja Luka Running Club
1:59:57
+ 0:19:37
8
53.0 (8.0 + 45.0)
1276
Individual
2:00:55
+ 0:20:35
9
49.0 (7.0 + 42.0)
1023
AK Martin Dugo Selo
2:02:24
+ 0:22:04
10
47.0 (6.0 + 41.0)
1021
MK Festina Lente
2:02:45
+ 0:22:25
11
43.0 (5.0 + 38.0)
1213
Running Team Split
2:03:53
+ 0:23:33
12
32.0 (4.0 + 28.0)
1069
Škola trčanja Zadar
2:08:16
+ 0:27:56
13
30.0 (3.0 + 27.0)
1113
Škola trčanja Zadar
2:08:17
+ 0:27:57
14
20.0 (2.0 + 18.0)
1177
Running Team Split
2:11:48
+ 0:31:28
15
15.0 (1.0 + 14.0)
1000
MK Festina Lente
2:13:59
+ 0:33:39
0 ( + )
1179
Individual
Prijavljena
- -
0 ( + )
1184
Running Team Split
Prijavljena
- -
0 ( + )
1277
AK Moslavina u pokretu
Prijavljena
- -
0 ( + )
1272
AK Perpetuum mobile
Prijavljena
- -
VETERANI (M): 46–50 G.(1968.-1972.) (23) expand_more expand_less
1
158.0 (19.0 + 139.0)
1270
AK Sisak
1:25:17
2
151.0 (18.0 + 133.0)
1279
AK Dubrovinik
1:31:52
+ 0:06:35
3
140.0 (17.0 + 123.0)
1241
Individual
1:33:25
+ 0:08:08
4
128.0 (16.0 + 112.0)
1257
MK Festina Lente
1:37:06
+ 0:11:49
5
117.0 (15.0 + 102.0)
1247
MK Marjan
1:40:45
+ 0:15:28
6
115.0 (14.0 + 101.0)
1017
MK Festina Lente
1:41:02
+ 0:15:45
7
106.0 (13.0 + 93.0)
1203
Individual
1:42:33
+ 0:17:16
8
101.0 (12.0 + 89.0)
1111
Individual
1:44:04
+ 0:18:47
9
97.0 (11.0 + 86.0)
1110
MK Festina Lente
1:44:28
+ 0:19:11
10
88.0 (10.0 + 78.0)
1183
AK Glina
1:46:08
+ 0:20:51
11
86.0 (9.0 + 77.0)
1271
Enjoyment Maribor
1:46:22
+ 0:21:05
12
77.0 (8.0 + 69.0)
1205
Individual
1:48:45
+ 0:23:28
13
73.0 (7.0 + 66.0)
1278
1:48:58
+ 0:23:41
14
62.0 (6.0 + 56.0)
1214
TK TNT
1:51:13
+ 0:25:56
15
42.0 (5.0 + 37.0)
1018
TK TNT
1:55:47
+ 0:30:30
16
31.0 (4.0 + 27.0)
1004
AŠK Zadar
1:58:42
+ 0:33:25
17
25.0 (3.0 + 22.0)
1202
Banja Luka Running Club
2:02:31
+ 0:37:14
18
14.0 (2.0 + 12.0)
1291
Individual
2:08:09
+ 0:42:52
19
9.0 (1.0 + 8.0)
1117
Individual
2:12:07
+ 0:46:50
0 ( + )
1019
TK TNT
Prijavljen
- -
0 ( + )
1080
Team RunZadar
Prijavljen
- -
0 ( + )
1123
Individual
Prijavljen
- -
0 ( + )
1159
Individual
Prijavljen
- -
VETERANKE (Ž): 46–50 G.(1968.-1972.) (14) expand_more expand_less
1
91.0 (11.0 + 80.0)
1014
MK Festina Lente
1:32:59
2
89.0 (10.0 + 79.0)
1313
Individual
1:34:49
+ 0:01:50
3
56.0 (9.0 + 47.0)
1215
MK Festina Lente
1:58:22
+ 0:25:23
4
51.0 (8.0 + 43.0)
1071
TK TNT
2:01:40
+ 0:28:41
5
43.0 (7.0 + 36.0)
1016
Individual
2:04:35
+ 0:31:36
6
38.0 (6.0 + 32.0)
1180
Running Team Split
2:05:42
+ 0:32:43
7
30.0 (5.0 + 25.0)
1248
Individual
2:08:51
+ 0:35:52
8
23.0 (4.0 + 19.0)
1075
Team RunZadar
2:11:05
+ 0:38:06
9
12.0 (3.0 + 9.0)
1319
Individual
2:18:49
+ 0:45:50
10
9.0 (2.0 + 7.0)
1161
Individual
2:25:28
+ 0:52:29
11
6.0 (1.0 + 5.0)
1281
Running Team Split
2:28:18
+ 0:55:19
0 ( + )
1015
MK Festina Lente
Prijavljena
- -
0 ( + )
1089
MK Marjan
Prijavljena
- -
0 ( + )
1160
Individual
Prijavljena
- -
VETERANI (M): 51–55 G.(1963.-1967.) (17) expand_more expand_less
1
146.0 (15.0 + 131.0)
1010
MK Festina Lente
1:32:05
2
122.0 (14.0 + 108.0)
1283
AK Puls Tomislavgrad
1:37:51
+ 0:05:46
3
100.0 (13.0 + 87.0)
1011
AK Martin Dugo Selo
1:44:17
+ 0:12:12
4
92.0 (12.0 + 80.0)
1292
MK Marjan
1:45:51
+ 0:13:46
5
82.0 (11.0 + 71.0)
1300
MK Marjan
1:47:59
+ 0:15:54
6
70.0 (10.0 + 60.0)
1012
Individual
1:50:50
+ 0:18:45
7
68.0 (9.0 + 59.0)
1216
TK TNT
1:50:58
+ 0:18:53
8
60.0 (8.0 + 52.0)
1088
MK Marjan
1:51:25
+ 0:19:20
9
58.0 (7.0 + 51.0)
1297
MK Festina Lente
1:51:26
+ 0:19:21
10
47.0 (6.0 + 41.0)
1008
MK Festina Lente
1:54:47
+ 0:22:42
11
21.0 (5.0 + 16.0)
1109
2:05:23
+ 0:33:18
12
17.0 (4.0 + 13.0)
1284
Individual
2:07:10
+ 0:35:05
13
12.0 (3.0 + 9.0)
1074
Individual
2:11:09
+ 0:39:04
14
9.0 (2.0 + 7.0)
1273
AK Maximvs
2:12:56
+ 0:40:51
15
2.0 (1.0 + 1.0)
1318
AK Martin Dugo Selo
2:29:29
+ 0:57:24
0 ( + )
1009
AK Okit Vodice
Prijavljen
- -
0 ( + )
1282
Running Team Split
Prijavljen
- -
VETERANKE (Ž): 51–55 G.(1963.-1967.) (6) expand_more expand_less
1
60.0 (4.0 + 56.0)
1005
MK Festina Lente
1:55:14
2
29.0 (3.0 + 26.0)
1006
AK Martin Dugo Selo
2:08:43
+ 0:13:29
3
19.0 (2.0 + 17.0)
1007
MK Festina Lente
2:12:08
+ 0:16:54
4
13.0 (1.0 + 12.0)
1182
TK Marathon Krapina
2:15:05
+ 0:19:51
0 ( + )
1087
Individual
DSQ
- -
0 ( + )
1204
AK Šibenik
Prijavljena
- -
VETERANI (M): 56–60 G.(1958.-1962.) (7) expand_more expand_less
1
133.0 (6.0 + 127.0)
1002
MK Festina Lente
1:32:56
2
129.0 (5.0 + 124.0)
1243
MK Festina Lente
1:33:23
+ 0:00:27
3
104.0 (4.0 + 100.0)
1296
AK Puls Tomislavgrad
1:41:18
+ 0:08:22
4
48.0 (3.0 + 45.0)
1072
Škola trčanja Zadar
1:53:21
+ 0:20:25
5
17.0 (2.0 + 15.0)
1181
Škola trčanja Zadar
2:05:51
+ 0:32:55
6
6.0 (1.0 + 5.0)
1232
AK Perpetuum mobile
2:14:39
+ 0:41:43
0 ( + )
1242
Individual
Prijavljen
- -
VETERANKE (Ž): 56–60 G.(1958.-1962.) (0) expand_more expand_less
VETERANI (M): 61–65 G.(1953.-1957.) (2) expand_more expand_less
1
77.0 (2.0 + 75.0)
1140
MK Marjan
1:46:42
2
12.0 (1.0 + 11.0)
1274
AK Klub atletskih veterana Zadar
2:08:21
+ 0:21:39
VETERANKE (Ž): 61–65 G.(1953.-1957.) (1) expand_more expand_less
1
7.0 (1.0 + 6.0)
1001
Škola trčanja Zadar
2:27:54
VETERANI (M): 66–70 G.(1948.-1952.) (0) expand_more expand_less
VETERANKE (Ž): 66–70 G.(1948.-1952.) (0) expand_more expand_less
VETERANI (M): 71–75 G.(1947. I STARIJI) (0) expand_more expand_less
VETERANKE (Ž): 71–75 G.(1947. I STARIJE) (1) expand_more expand_less
0 ( + )
1101
AK Sljeme
Prijavljena