Logo

Natjecatelji (3272)

Ime i Prezime
Godina rodenja
Klub
1992
Individual
🇭🇷
Daniel Marušić
1972
AK Dubrovinik
1965
AK Puls Tomislavgrad
🇭🇷
Vedran Čoti
1977
Individual
🇭🇷
Damir Šušnjara
1970
🇭🇷
Karlo Kabić
1984
TK TNT
1980
Individual
🇭🇷
Dejan Zec
1987
AK Martin Dugo Selo
1981
ASK Split
🇭🇷
Tamara Carević
1975
Individual
🇭🇷
Ivan Vrebac
1982
1990
🇭🇷
Lidija Dedi
1973
AK Perpetuum mobile
🇭🇷
Toni Brdarić
1975
Individual
🇭🇷
Petra Petrunić
1991
🇭🇷
Neven Lončarek
1995
AK Perpetuum mobile
🇭🇷
Ivan Sandric
1974
TK Zadar
🇭🇷
Darko Dukić
1970
BK Top Sport
1989
Team RunZadar
1994
AK Perpetuum mobile
🇲🇪
Ivan Lagator
1973
Individual
🇭🇷
Željko Škugor
1966
AK Pakoštane
🇭🇷
Mile Bogdan
1965
Running Team Split
1972
Running Team Split
🇭🇷
Jure Šango
1977
Team RunZadar
🇭🇷
Jelena Čović
1984
Individual
🇭🇷
Billy Uzelac
1955
AK Klub atletskih veterana Zadar
🇭🇷
Stipe Čiklić
1984
MK Festina Lente
🇭🇷
Goran Ružić
1967
AK Maximvs
🇭🇷
Dijana Čular
1976
Individual
🇭🇷
Renato Vrebac
1976
Individual
🇭🇷
Iva Šišak
1980
Individual
🇭🇷
Marina Šišak
1983
🇭🇷
Ivan Pikunić
1987
AŠK Rogovo
🇭🇷
Mile Bogdan
1965
Running Team Split
🇭🇷
Frane Šalković
1985
Running Team Split
🇭🇷
Katarina Tadić
1978
1974
🇭🇷
Vesna Benković
1984
AK Perpetuum mobile
🇭🇷
Igor Garbac
1973
AK Maximvs
🇸🇮
Iztok Tomšič
1971
Enjoyment Maribor
🇸🇮
Saša Kozelj
1981
Enjoyment Maribor
1981
1969
AK Sisak
🇭🇷
Ivan Zubčić
1983
TK TNT
1976
🇭🇷
Joško Nekić
1974
Team RunZadar
🇭🇷
Ante Perkov
1976
Team RunZadar
🇭🇷
Marija Pijaca
1974
Individual
🇭🇷
Damir Španić
1968
TK Split
1981
ASK Split
🇭🇷
Lidija Zubac
1973
BK Kamešnica
🇭🇷
Marko Jurin
1969
MK Marjan
🇭🇷
Dragan Joja
1974
MK Festina Lente
🇭🇷
Šimun Žanko
1963
🇭🇷
Silva Colić
1974
Škola trčanja Zadar
1991
Individual
🇭🇷
Iris Mrzljak
1991
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇭🇷
Dolores Matetić
1984
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇭🇷
Leonarda Jadro
2002
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇭🇷
Ana Meter
2001
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇭🇷
Arijana Pjanić
2001
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇭🇷
Asja Svetić
2001
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇭🇷
Iva Lončar
2002
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇭🇷
Aurora Sučić
2002
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇭🇷
Patricija Troha
2000
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇳🇴
Emil Jones
2013
AK Šibenik
1974
AK Šibenik
🇭🇷
Tomislav Ivić
1976
Individual
🇭🇷
Mario Goleš
1977
Individual
🇭🇷
Iva Suden
1979
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
🇭🇷
Nenad Bratković
1982
Individual
🇭🇷
Ante Čović
1981
Individual
1974
Individual
🇭🇷
Ivo Dadić
1976
TK Dubrovnik
🇭🇷
Duje Šalaj
1992
TK TNT
🇭🇷
Branko Čerina
1974
TK TNT
🇭🇷
Mario Kos
1967
BK Konavle
1997
AK Koprivnica
🇭🇷
Sebastian Matić
1980
BK Konavle